Dolné bašty-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomáš Karel 26. júla 2021

Ihrisko u Dlhej Mačky
Lanová dráha - štartovacia veza/plošina. Absentujú časti zábradlia. Hrozí riziko prepadnutia dieťaťa cez chýbajúce zábradlie, príp. poranenie na hrdzavom spojovacím materiáli - klincoch. Vid. foto.
Prevádzkovateľ / osoba v okienku bufet a, bola nami upozornená. Stav detskej lanovky ani nepreverila a odvolala sa na mesto. Oni ako bufet /skauti s tým nič nemajú.
Žiadam o nápravu.

26. júl 2021

Tomáš Karel

Nahlásená závada na ihrisku bola odstránená v piatok 23. júla 2021. Boli namontované výplne zábradlia na predmetnej detskej atrakcii a tým bola zaistená jej bezpečnosť.
Takisto boli odstránené aj ostatné zistené nedostatky na ihrisku. Bol upevnený schod na detskej atrakcií s reťazami a zároveň boli zafixované nástupné schodíky na detskú trampolínu. Roztrhnutá plachta pri nástupe na trampolínu bola za lepená páskou. Oprava nevyzerá síce odborne, ale určite plní svoj účeľ. Takže ĎAKUJEM v mene mňa a aj viacerých rodičov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania