Ulica Mozartova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 26. júla 2021

Pekný večer. V blízkosti garáži sa nachádza vyschnutý strom. Žiadam o odstránenie starého a vysadenie nového. Ďakujem

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
29. júl 2021

Ján

...a prosím nech ich niekto aj občas poleje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania