Ulica Bučianska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Andrej Tibenský 30. júla 2021

Na Bucianskej ulici medzi vchodmi c.7 a c.8 sa nachadza vysoky ihlicnaty strom, ktoreho horna cast sa pocas silneho vetra vyrazne ohyba akoby sa mala zlomit (mam natocene aj video, ale neda sa mi nahrat ho do priloh). Bolo by dobre preverit stav tohto stromu, pripadne jeho odstranenie. V pripade otazok ma kontaktujte na 0907037779.

30. júl 2021

Ondrej

Mozete priamo kontaktovat referat zelene, aby sa ten procez urychlil.
Pri letnych burkach to moze byt nebezpecne.

Bc. Martin Šikula
E-mail: martin.sikula@trnava.sk
Telefón: 32 36 244, 0918 601 304
Pozícia: referát správy zelene
Odbor: Odbor územného rozvoja a koncepcií
23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania