Východná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neni dávno sa otvoril nový kruhový objazd a už je celý zaburinený aj okolité ostrovčeky.Nikdo sa oto nepostará,ked sa vysemení burina bude všade.

07. august 2021

Marian

Skoro hotovo.👍
08. august 2021

Ján

Ale teda musím uznať, že ten kruháč je fajnový!
08. august 2021

Marian

Jan,len to mali dokoncit,nieco vysadit ved su nato podmienky.Chyba mi tam do stredu osvetlenie ale to je len mala chybicka.
23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetná plocha bola odburinená, na nej bol nasadený trávnik a v súčasnosti je už aj pokosený.

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.