Ulica Kollárova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lucia 05. augusta 2021

Značne znečistené verejné priestranstvo na Kollarovej ulici v zeleni. Puklica, odpadky v tráve....

23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mesto Trnava
20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v 37. KT bola zeleň na ulici Kollárovej vyčistená, skupiny krov odburinené a živý plot orezaný.

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania