Strecha v dezolátnom stave

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Strecha na dome c. 1 - M.Schneidera-Trnavskeho je v stave, v ktorom ohrozuje chodcov. Plechova pokryvka drzi na vlasku.

21. november 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
18.11.2014 bola vykonaná vizuálna ohliadka strechy objektu rodinného domu súp. č. 397 na Ul. M.Sch. Trnavského 1. Dom je neobývaný. Stavebný úrad vykoná na nehnuteľnosti štátny stavebný dohľad za účasti KPÚ Trnava a vlastníkov nehnuteľnosti. Na základe zistení pri výkone štátneho stavebného dohľadu budú navrhnuté opatrenia a súčasní vlastníci nehnuteľnosti budú vyzvaní na zjednanie nápravy.

Odbor stavebný a životného prostredia
16. december 2014

Matúš G

Strecha je opravena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania