Ulica Michalská-lavička-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dve lavičky sú znečistené olejom alebo niečím podobným.

24. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb

Mesto Trnava
25. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené znečistenie evidujeme, snažíme sa lavičky vyčistiť, avšak boli znečistené neznámou látkou a spolupracujúca firma skúša rôzne metódy na odstránenie.

Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb
08. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lavička bola úspešne vyčistená.

Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania