Ulica Sibírska-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Juraj 25. augusta 2021

Zlomena konstrukcia basketbaloveho kosa, pri pade hrozi ohrozenie zivota..

26. august 2021

Juraj

Blizsi zaber zavazne poskodenej nosnej konstrukcie.
03. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb

Mesto Trnava
13. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené ihrisko nespadá do kompetencie Mesta Trnava. Obrátili sme sa na SOŠ elektrotechnickú. V prípade získania odpovede, budeme podnet aktualizovať.

Mesto Trnava
13. september 2021

Juraj

Uvedene ihrisko je zrejme v sprave Arboria Land Development

s.r.o., Legionárska 10, Bratislava - Staré Mesto, PSČ 811 07, SR
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, detské ihrisko má v správe Arboria.

Mesto Trnava
14. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
28. október 2021

Veronika Bakova

Ulica Sibírska-detské ihrisko-poškodené

Relax park Arboria. Nekvalitná konštrukcia stĺpov na basketbalové koše. Jeden stĺp už neslúži, lebo zvar to nevydržal. Ďalší každú chvíľu spadne. Prosím zavrieť ihrisko do odstranenia závady. Klasická lacná kvalita z Poľska. Hrozí veľké nebezpečenstvo, možno aj smrteľného úrazu.
28. október 2021

Luba

Ulica Sibírska-detské ihrisko-poškodené

Odlomený basketbalový kôš na Ihrisku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania