Ulica Oblúková-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj Hloben 02. septembra 2021

Lokalita - travnata plocha pozdlz Bucianskej,smerom ku svetelnej krizovatke so Spacinskou,Hlbokou a Rybnikovou.
Nepokosena zelen na pravej strane Bucianskej smerom ku krizovatke .
Neporiadok a odpadky na travnatej ploche za zivym plotom na lavej strane Bucianskej smerom ku krizovatke .

06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb + Referát zelene

Mesto Trnava
23. september 2021

Juraj Hloben

Dnes je uz 24.september a stale sa nic nevyriesilo ..........co dodat ......
22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vybavený, odpad bol odstránený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania