Ulica Paulínska-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Vysypana asfaltova hmota ktora zostala po zaasfaltovani cesty. Poskodena travnata plocha

06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, asfalt bol vyvezený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania