Ulica Jána Bottu-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Mohol by sa tu prosim spravit bezbarierovy chodnik? Dakujem!

06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania