Ulica Dohnányho-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mato 02. septembra 2021

Neupravena zelen pri Pošte za Hl žel stanicou na Dohnanyho ul. Vyzera to ako v pralese. Cele leto!!!

02. september 2021

Ján

Podľa mňa to nevyzerá vyslovene škaredo, pokiaľ by teda nezarastal chodník.
02. september 2021

Mato

Tak to asi mame rozne predstavy ako ma vyzerat upraveny priestor - zelen a chodnik. Lebo pol metrova burina asi tomu neprida na vkuse.
06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
04. október 2021

Mato

Dobry den do dnesneho dna ziadna zmena!
07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

budeme váš podnet urgovať, ospravedlňujeme sa zdržanie.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
22. október 2021

Mato

Uz si nerobim nadej ze do buducej jari sa priestor upravi. Vsetko trva hrozne dlho!
05. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníkom pozemku je Slovenská pošta, ktorá bola 5. novembra 2021 opätovne upozornená na povinnosť udržiavať pozemky pokosené a bez buriny. Prísľub zo strany Slovenskej pošty je, že pozemok upravia do požadovaného stavu do 12. novembra 2021.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
22. november 2021

Mato

Dobry den jedna strana je uz upravena ale breh smerom k stanici je stale neupraveny a metrova burina natiahnuta v chodniku.
19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
agrotechnický termín na výkon kosby je od marca do októbra, trávnatá plocha bude pokosená v prvej celomestskej kosbe v marci 2022 a plocha bude zaradená do každej ďalšej celomestskej kosby. Pred ukončením kosby bude plocha skontrolovaná a prebratá až po pokosení všetkých mestských pozemkov.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
22. máj 2022

Mato

Opat aj tento rok prava strana nepokosena....
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vlastníkom pozemku je Slovenská pošta, ktorá bude upozornená na povinnosť udržiavať pozemky pokosené a bez buriny.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania