J. G. Tajovského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miroslav 02. septembra 2021

Neustále vytváranie čiernych skládok pred zberným dvorom. Umiestniť kameru, identifikovať pôvodcov a uplatňovať pokuty.

06. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
12. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čierna skládka na ul. J. G. Tajovského odstránená, podnet bol vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania