Trojičné námestie-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Stracar 13. septembra 2021

Dobrý deň. Chcel by som vedieť z akého dôvodu si páni z Mestskej polície dovolia pri komunikácii s občanmi používať výraz, že "mňa to nezaujíma"? Ak slušne požiadate o spustenie stĺpika pri zásobovaní jarmočných dní. To, že je mestská polícia v zásade na nič je jasné, ale ich arogancia je až zarážajúca. A vecer vyháňať ľudí so psom je tiež top. Keď aú problémy napr. s bezdomovcami to ich nevidíte. No motať sa za peniaze občanov to áno.

14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia Trnava

Mesto Trnava
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
sťažnosť na príslušníka Mestskej polície mesta Trnava môžete podať v zmysle a v intenciách zákona č. 8/2010 Z.z. o sťažnostiach v znení neskorších predpisov. Aby sme mohli Vaše tvrdenie preveriť je nutné v sťažnosti uviesť aj dátum, čas a formu komunikácie (telefonicky, osobne) s príslušníkom mestskej polície.

Čo sa týka vjazdu motorových vozidiel do pešej zóny, vjazd je umožnený voľne pre vozidlá zásobovania do 10:00 hod. Po 10:00 hod. je vjazd umožnený iba vozidlám s povolením mesta, tak ako je to uvedené na dopravných značkách pri vjazdoch do pešej zóny. Povolenie na vjazd vydáva Odbor dopravy Mestského úradu v Trnave a to aj pri zásobovaní počas jarmočných dní. Všetkým vozidlám, ktoré mali vjazd do pešej zóny počas jarmočných dní povolený, bol vjazd bez problémov umožnený.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania