Ulica Bočná-dopravné zrkadlo-zle natočené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Gabriela 14. septembra 2021

Dobrý deň, treba nastaviť uhol pohľadu z auta na cestu, pre prichádzajúce autá zprava. Zrkadlo je zle natočené. Nie je dobre vidieť na cestu. Ďakujem.

16. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné zrkadlo bolo spolupracujúcou firmou nadstavené do správnej polohy, podnet je vyriešený.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania