Ulica Študentská-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zle nastavený semafor, ako sa opravil asfalt tak nefungujú senzory, večer auto stojí aj 10 min keď chce odbočiť na radlinskeho, nenasnima auto, semafor sa zapne na zelenú až keď príde auto ktoré chce odbocovat na študentskú.

20. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
27. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v predmetnej križovatke sú poškodené indukčné slučky. Aktuálne pracujeme na ich oprave.

Odbor dopravy
22. november 2021

Štefan

Vymenili slučky. Dúfam, že to už funguje
22. november 2021

Patrik

Jasne, už to funguje a auto nasníma …

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania