Ulica Bedřicha Smetanu-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uviaznutý balón na strome v staničáku, (presnejšie oproti bytovke Bedřicha Smetanu 8), už pár dní to neodletelo

01. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mesto Trnava
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
za pomoci vysokozdvižnej plošiny MP-25 bol 20. októbra 2021 papierový šarkan zo stromu odstránený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania