Ulica Martina Benku -cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Výtlk pri vjazde na kruhový objazd.

27. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Daný podnet sme zaradili do plánu realizácie opráv na mesiac október 2021.

Odbor dopravy
14. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výtlk na Ulici Martina Benku, pri vjazde na kruhový objazd, bol opravený, podnet je vyriešený.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania