Ulica Vladimíra Clementisa-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosím o ostrihanie krikov presahuju plot okolo Clementosovej 51

27. september 2021

Roman

presahujuce kriky
28. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava
08. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konáre kríkov, presahujúce do areálu Strediska sociálnej starostlivosti Trnava, boli odstránené a odvezené. Podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania