Ulica Kollárova-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň, na križovatke Staničná/Kolárova je vyblednutá značka 'daj prednosť v jazde' v smere od staničného parkoviska Ďakujem za vyriešenie :)

30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyblednutá dopravná značka v tejto lokalite mesta bola vymenená za novú, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania