Ulica Kollárova-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobrý deň,
na križovatke Kollárova/Dohnányho je vyblednutá značka 'daj prednosť v jazde' v smere od Autobusovej stanice.
Ďakujem za vyriešenie :)

30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
14. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená, resp. vyblednutá zvislá dopravná značka bola dňa 21.1.2022 zadaná spolupracujúcej firme do opravy.

Mesto Trnava
23. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyblednutá zvislá dopravná značka daj prednosť v jazde na križovatke Kollárova Dohnányho bola vymenená za novú.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania