Pútnická ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dosť veľký cestný výtlk - jama ktorý sa ďalej každým dňom rozrastá do väčšieho priemeru.

30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
30. september 2021

Martina

Tyka sa to celej ulice Putnicka, vytlkov je tam dost.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania