Ulica Kollárova-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

29. september 2021

Romanko Cihlička

Tam by mohli aj tú Jamu spraviť smerom na Stanicu pri Semafore Strieborný podklad tam už riadne vidno ,........
30. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania