Andreja Hlinku-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Fero Mero 05. októbra 2021

Nepojazdné vozidlo - vrak - defekt ľavého zadného kolesa. Dlhodobo odstavené na ulici Andreja Hlinku, pred rodinným domom číslo 31.

07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.

Mestská polícia
08. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme 7.októbra 2021 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Mestská polícia mesta Trnava

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania