Špačinská cesta-zvislá značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
20. december 2021

Palcino Čavojský

nikomu nechýb
21. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme na odbore dopravy.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
11. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prenosné dopravné značenie (neaktuálne) bolo z miesta odstránené, podnet je vyriešený.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania