Ulica Bedřicha Smetanu-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj Pavlech 06. októbra 2021

Dobrý deň.

Žiadam o orez stromov na B. Smetanu 12 zo zadnej strany bytového domu.
Strom zasahuje do steny bytového domu. Predpoklad poškodenia zateplenia domu.

Ďakujem za kladné vybavenie.

07. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
14. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, orezy boli zrealizované.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania