Pri Kalvárii - neupratané po kosení

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
navstevnik 06. októbra 2014

a toto sa prečo po kosení neupratuje?

08. október 2014

Matúš G

Tráva je už odprataná.
09. október 2014

roman

ale vyjadriť by sa mohli Lepší Trnavčania. nič vážne sa nestalo, no slušnosť káže dať aspoň nejaké stanovisko.
09. október 2014

Flego

Ospravedlnenie viselo na ich stránke už 4 dni pred podaním tohto podnetu https://www.facebook.com/lepsiatrnava
10. október 2014

navstevnik

Lebo admin stranky pozdrzal zverejnenie podnetu
14. október 2014

Odkazprestarostu.sk

Vysvetlenie k podnetu:
Jednalo sa o aktivitu o.z. Lepšia Trnava, ktorá kosila Park pri Kalvárii a pokosenú trávu mala dočasne uloženú na ceste. Podnet bol zverejnený do 6 hodin od prijatia.
Administrátor OPS pre mesto Trnava

15. október 2014

Peter Bročka

Zdravím vás,
táto situácia vznikla kvôli problémom s nákladným autom, ktoré nám podporovatelia zapožičiavajú na odvoz trávy. Keďže všetky práce v parku zabezpečujeme ako dobrovoľníci, nie vždy je možné zabezpečiť okamžité riešenie. Komplikácie sú pomerne bežné. Tento rok sme mali na traktore až 8 defektov, 3 krát bol roztrhnutý remeň kosiaceho mechanizmu atď... :) takže o "zábavné" momenty nie je núdza ;)
Verím, že za posledné dva roky sa nám podarilo park posunúť do vyššieho štandardu.
Ešte raz sa ospravedlňujem za vzniknutý problém a urobíme maximum, aby sa neopakoval.
S pozdravom
Peter Bročka
09. september 2015

jozef Káčer

Kalvária
Takto si predstavuje starostlivosť o Kalváriu "Lepšia Trnava"? Pokosená tráva šmarená na ceste a chodníku hnije a zapácha. Kedy a kto to dá do poriadku?
17. september 2015

Matúš G

Tráva bola odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania