Ulica Limbová-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
T-Press 11. októbra 2021

Znečisťovanie verejného priestranstva holubmi - trus, špina po vtákoch, perie, zhromažďovania vtáctva na budove

11. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať.
Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
13. október 2021

marika

A HLAVNE KRMENIE TýCH HOLUBOV...pán s čierno-bielym psom, a začínajú sa tam množiť potkany, to vidia ich z búdok chleba a novín
02. december 2021

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania