Ulica Ferka Urbánka-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Branislav 12. októbra 2021

Dobrý deň, strelnica na okraji mesta v poslednom období používa samopaly, ktoré sú tak veľmi rušivo počuť, že aj pri Maxe sa otriasa celá ulica. Myslím, že by to malo mať svoje limity a nie, že sa boja zvieratá, lebo si chcel niekto krátiť čas. Druhá vec je, že teraz je 18:52 a streľba neutícha. Nie je to možné nejak zredukovať? Kvôli pár ľudom to musia strpieť 10tisíce. Ďakujem

12. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia

Mestská polícia
13. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet. Nevyrieši ho však mestská polícia a dokonca ani iný útvar, či odbor mesta. Problematiku ohľadne hluku a vibrácií v dennom a nočnom čase má v kompetencii Úrad verejného zdravotníctva, prosíme, s týmto podnetom kontaktujte odborných pracovníkov tejto inštitúcie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
14. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania