Ulica Piešťanská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V parku za Kauflandom hromada odpadkov. V tomto parku by sa mala castejsie pohybovat meska policia a riesit nespratnikov.

18. október 2021

Eduard

Ulica Juraja Slottu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Park za Kauflandom, po celej dlzke parku, pri lavickach, v lesiku odpadky…..
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, bol 21. októbra 2021 vyriešený.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania