Ulica Piešťanská-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Luba 18. októbra 2021

Odtrhnutý kruh na workoute.

18. október 2021

Luba

Oprava: ulica Sibírska
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prosíme o spresnenie, kde sa poškodený objekt nachádza.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
18. október 2021

Luba

Dobrý deň, v Arboria parku za SOS energetické (na konci vzdialenejšom od školy)
02. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto žiadne ihrisko v Arbória parku neprevádzkuje, kontaktujte prosím správcu areálu.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
02. november 2021

Luba

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. Očakávala som, že samospráva automaticky posunie problém kompetentným (správcovi areálu) a bude sa snažiť problém vyriešiť.
02. november 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania