Ulica Študentská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
tin 22. októbra 2021

Toto je nový, povolený spôsob parkovania na Študentskej ulici? Deje sa to pravidelne, tj každý deň. Zákon hovorí o státí vozidiel a povoľuje státie “na okraji chodníka priľahlého k ceste”, nie k cykloceste.
Ak áno, tak sa takto môže parkovať pozdĺž CELEJ Študentskej ulice? (Ak teda zostane na chodníku 1.5m)

22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu Vás budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
22. október 2021

Majo

Pikoška je, že auto(á) pod stromom sú podla všetkeho Adama Peciara, aktuálneho mestského poslanca, a najväčšieho bicyglistu v Trnave, kedze to je jeho dom.
24. október 2021

Branko

Podľa zákona a momentálneho značenia sa tam parkovať môže. Cesta pre bicykle je tiež cesta a na chodníku vedľa cesty sa parkovať môže, len musí byť miesto 1,5 m. T.z. pokiaľ nedá MP nové značenie tak si tam veselo parkujte :-).
26. október 2021

Andrej

Majo, pikoškou taktiež je že vlastnenie domu nie vždy znamená, že tam aj bývaš. Možno ťa teraz zaskočím, ale existuje aj prenájom.

Som zvedavý, či sa všetci tí šíritelia zaručenej pravdy, čo si robia zálusk na radnicu aj ospravedlnia za šírenie tohto bludu, že tam tie autá parkuje Peciar.
07. november 2021

Mike8

Pekný večer. Chcem upozorniť na skutočnosť, že parkovanie dodávok na tejto ulici pokračuje a že žiadna zmena nenastala. Zaujímalo by ma, riešil niekto takéto predvídateľné problémy, ešte pred realizáciou komunikácie pre bike? Ďakujem za reakciu.
21. november 2021

Mike8

Ulica Študentská-parkovanie-problémové

Pekný večer. Chcem upozorniť na parkovanie vozidla na chodníku. Vodič musel prechádzať aj cez cyklotrasu. Už som niekde na tento problém videl podnet.
02. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situácia v danej lokalite je pravidelná monitorovaná mestskými policajtmi. Ak bude mať odbor dopravy žiadosť o doplnenie a aktualizáciu dopravného značenia, budeme sa každým podnetom zaoberať. Aktuálne sa však už v danom úseku nachádza značka "zákaz zastavenia."
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania