Ulica Rybníková-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Trnavčan 22. októbra 2021

Čo urobí samospráva a ako rýchlo bude riešiť tento problém??
"Legendárna trnavská diskotéka, o ktorej spieva aj Ego, funguje bez kolaudácie 25 rokov "
zdroj:
https://www.aktuality.sk/clanok/f4xncv0/legendarna-trnavska-diskoteka-o-ktorej-spieva-aj-ego-funguje-bez-kolaudacie-25-rokov/

22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava
22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problematika je predmetom správneho konania stavebného úradu mesta Trnava v spise 39084/2021 otvorenom 12. 8. 2021. Stavebník na základe oznámenia o začatí konania zo dňa 23. augusta 2021 doručil dňa 6.10. 2021 žiadosť o vydanie dodatočného stavebné povolenia aj s povolením užívania stavby, nakoľko je stavba dokončená. K dnešnému dňu 22.10. nie sú doručené úplné podklady na pokračovanie v konaní. Časový horizont riešenia problematiky vyplynie zo správneho konania, vo vzťahu k tomu ako bude ukončené.
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania