Ulica Spartakovská-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jozef 19. novembra 2021

Moze mesto zabezpecit dodrziavanie protiepidemiologickych opatreni na zimnom stadione pri verejnom korculovani? Cast personalu a aj navstevnici kaslu na pravidla a nenosia respiratory alebo ak nosia tak pod nosom. Stalo sa to tam opakovane. Myslim, ze hlavne.momentalne je to velmi dolezite. Dakukem za pochopenie.

19. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Správa majetku mesta Trnava

Správa majetku mesta Trnava
19. november 2021

Robo

Kto normálne zmýšľajúci chodí v tejto situácii na miesta, kde je väčšia koncentrácia ľudí? Treba zakázať takéto verejné akcie. Ľudia sú nepoučiteľní. Doteraz antivaxeri a antirúškari poukazovali na Rakusko! Tak nech teraz vykrikujú ako je tu všetko zle...
22. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, počas spomínaného problému deti jedli a pili bez respirátorov. Môžeme však autora podnetu ubezpečiť, že stále platí: respirátor nosia všetci zamestnanci zimného štadióna, ale aj návštevníci pri vstupe do priestorov športoviska, či pri pohybe v ňom. Jedinou výnimkou je, že počas výkonu športu nie sú potrebné prekrytia horných dýchacích ciest.
Kto? Správa majetku mesta Trnava

Správa majetku mesta Trnava
05. august 2022

Jana

Medzi agatkou a zimnym stadionom su dve vrecia s odpadkami od mcdonaldu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania