Ulica Kollárova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Veľký neporiadok pod a v okoli schodov ( lávka pre peších k železničnej stanici ). Další veľký neporiadok je v okoli celej železničnej stanici najmä okolo cyklo veže.

29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol 29. novembra 2021 vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania