Ulica Spartakovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Radovan 28. novembra 2021

Na Spartakovskej ulici stoji havarované dlhodobo odstavené vozilo BMW 3, ktoré zasahuje čiastočne cez dve parkovacie miesta. Nikto sa k nemu nehlási a je po dopravnej nehode nepojazdné.

29. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie Mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
30. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, vozidlo sa v danej lokalite už nenachádza.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania