Ulica Kukučínova-cyklotrasa-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Neodhrnutý cyklochodník. To majú cyklisti jazdiť po tej úzkej ceste?

12. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
14. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, sneh bol 14. decembra z cyklotrasy odprataný.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
14. december 2021

Micro

Robíte si žarty? Odstránený? Roztopil sa...
16. december 2021

Peter

presne tak, roztopil sa tak ako po celej Kopanke

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania