Dohnányho-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Chodník na Dohnányho ulici je v hroznom stave. Denne po ňom prejdú stovky ľudí. Mesto by ho mohlo opraviť a v prípade možností doplniť chýbajúcu zeleň

25. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania