Ulica Čajkovského-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Tento "inteligent" parkuje na chodníku hneď za prechodom pre chodcov, parkovavaju tam aj iný. Ľudia s kočíkom a vozíčkari nemajú ako prejsť.

07. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
08. január 2022

Jozino

A nie je možnosť otvoriť zatvorený zberný dvor na parkovanie ?
10. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preverili dňa 10.1.2022 o 9.50 h. Na predmetnom mieste nestálo žiadne
vozidlo. Napriek tomu, že dopravné priestupky sú najfrekventovanejší delikt, ktorým sa mestská
polícia pri svojej činnosti zaoberá a napriek tomu, že máme vedomosť o neustálom páchaní
priestupkov v statickej doprave, nie je možné ani žiadúce zabezpečiť, aby každé protiprávne státie
motorového vozidla bolo mestskou políciou zistené. V prípade spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, ktorého miera spoločenskej nebezpečnosti sa Vám javí ako vysoká, sa prosím obráťte na stálu službu Mestskej polície mesta Trnava prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 159 v čase spáchania priestupku. Na miesto bude vyslaná hliadka, ktorá posúdi, či sa priestupok stal a ak áno, vykoná úkony smerujúce k jeho objasneniu.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
10. január 2022

Micro

To ste ešte neboli Na hlinách?
10. január 2022

Matúš

Kto sa tu baví o nejakých hlinách?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania