Ulica Koniarekova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Andrej 09. januára 2022

V sirsom okoli vystavby obytneho subory Prudy je rozfukany odpad zo stavby - folie z tehal, kusy izolacie a ine, ktory nikto neriesi a znecistuje zelen.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania