Andreja Hlinku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomáš Holkovič 09. januára 2022

Dobrý deň. Chcel by som upozorniť na dlhotrvajúci problém s nádobou na odpad, na ulici Andreja Hlinku. Táto nádoba sa nachádza v tesnej blízkosti plotu domu č.61, (ku ktorému táto nádoba na odpad nepatrí) a cyklochodníka. Problém s rozhádzaným odpadom sledujeme už niekoľko mesiacov a sami sme ho neraz upratovali. Už to ale odmietame robiť. Odpad podľa nášho názoru vyberajú a vyhadzujú ľudia bez domova. Žiadame preto o vyčistenie priestoru pozdĺž cyklochodníka a taktiež o pravidelné kontroly tohto priestoru a zvýšenie hliadkovej činnosti mestkej polície, na túto lokalitu. Bolo by vhodné situáciu monitorovať dlhšie, aby si ľudia, ktorí majú tento “zvyk” odvykli. Ďakujem s pozdravom Tomáš Holkovič.

09. január 2022

Tomáš Holkovič

09. január 2022

Tomáš Holkovič

Plus foto
12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
19. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, odpad je uprataný, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
22. január 2022

Tomáš Holkovič

Dobrý deň opätovne hlásim neporiadok pri cyklochodníku na ulici A.Hlinku. Pôvodný podnet bol vyriešený a o par dní opäť neporiadok. Ak by bolo možné preložte nádobu na odpad na iné miesto napr. na druhu stranu cesty.

Ďakujem za vyriešenie.

Holkovič

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania