Ulica Štefánikova-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
občan Trnavy 10. januára 2022

Chýbajúca informácia na dopravnej značke - dopravné značky s označením spoplatneného parkovania sú osadené dodatkovou tabuľkou, ktorá uvádza podmienky povinnej platby za parkovanie, ako je zrejmé z fotografie. Na dodatkovej tabuľke však chýba informácia, či je povinnosť platiť aj cez sviatky, pokiaľ tieto vyjdú na bežný pracovný deň (pondelok - piatok). Táto informácia je uvedená iba na internete. Dodatkové tabuľky by mali byť doplnené o jednoznačnú informáciu, že parkovanie cez sviatky je zdarma.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
13. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade ide o štandardnú dodatkovú tabuľku. Takýchto dodatkových tabúľ je v meste Trnava umiestnených veľké množstvo a ich výmena za nové s označením sviatku by bola nehospodárna.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania