Ulica Staničná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Michal 10. januára 2022

Na cykloveži už niekoľko mesiacov nefunguje nočné modré podsvietenie

12. január 2022

Micro

Nedávno robili údržbu.
12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania