Ulica Jána Hlubíka-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Jama na ceste.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania