Ulica Rázusova-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Viktor 11. januára 2022

Dobrý deň,
koncom roka 2021 sa na Rázusovej ulici rekonštruovali chodníky. Po rekonštrukcii chodníkov ostali okraje cesty v takomto stave. Chcel by som sa opýtať, či je tento stav konečný, alebo sa bude pokračovať rekonštrukciou cesty.
Ďakujem za odpoveď.

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme a budeme vás informovať.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
13. január 2022

TOP

Tam sa bude meniť celý povrch vozovky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania