Ulica Limbová-detské ihrisko-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobry den. Prednedavnom doslo k ohradeniu casti ihriska pri MS Limbova. Chapem, ze pre potreby deti zo skolky je ich vedlajsie ihrisko uz nepostacujuce. S detmi sa chodili hravat aj do arealu, ktory ma v prenajme sukromna skola besst. Teraz po rekonstrukcii bude urcite skola branku uzatvarat a nik sa tam v case vyucby nedostane. Ale kedze sa ohradenim ubralo miesto, hracie prvky a jediny zjazdny kopcek pre sankujuce sa deti, ked je nahodou trosku bielo, chcem sa spytat, ci mesto planuje v kratkom casovom horizonte (nie az ked sa budu postupne revitalizovat vnutrobloky sidliska) urobit nieco aby sa napr. doplnili hracie prvky, hojdacky pre deti a pod. na miesto volne pristupne. Pripadne, ci nie je mozne po ukonceni prevadzky MS a cez vikendy nechavat aj ohradenu cast odomknutu pre verejnost, tak ako zadny areal Limbovej, ci Gorkeho. Dakujem

12. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
17. január 2022

Táňa Vavrová

Dobry deň Dana, áno, hneď po oplotení areálu škôlky sme začali diskutovať o navýšení počtu detských hracích prvkov, príp. zostavy na spádovom ihrisku. Pekný deň.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania