Ulica Bučianska-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dušan Kováč 12. januára 2022

Neporiadok v areáli bývalej ZŠ, prerastená zeleň.

13. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.