Ulica Maxima Gorkého-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lukino 14. januára 2022

Pred domom na ulici M. Gorkého je lampa tesne pred spadnutím. Prosím o skoré vybavenie problému. Ďakujem

14. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie na odbor dopravy, ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania