Ulica Jána Bottu-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roman Cihlicka 23. januára 2022

Dlhodobo odstavené Vozidlo Ford Focus viac ako pol roka tam stojí vozidlo, už má aj dva defekty oproti Olympie

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, situáciu preveríme.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
27. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 26.1.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
24. február 2022

Roman Cihlicka

Daná Výzva na Danom vozidle sa nenachádza...
30. marec 2022

Roman Cihlicka

Dané Vozidlo tam už nie je ......Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.