Ulica Gejzu Dusíka-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Roman Cihlicka 23. januára 2022

Na ulici Gejza Dusíka 18/37 sa nachádza výtlk a aj sa prepadáva táto časť cesty

24. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
28. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do plánu realizácií opráv na I. štvrťrok 2022, v prípade, ak to umožnia vhodné klimatické podmienky.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania